Kitap

2   Articles
2

Kitap okumak gıda tüketmek gibidir. Kitap okudukça bilgiler vitamin gibi vucudumuza yayılır. Doğru zamanda en doğru biçimde karşımıza çıkar.

Gıda; Kemik, sinir, vitamin, kan, enerji, hücre gibi vs. bir çok şeylere dönüşür.

Kitap; Kelime dağarcığının zenginleşmesi, incelik, ahlak, diksiyon, sevgi, merhamet,  özgüven, ilim-irfan ve hayata geniş açıdan bakmanı, sorgulama tetikleyerek kişisel gelişimde daha birçok katkı sağlamaktadır.

1 Dakika
0 2067

09-25 Ağustos Tarihleri arasında Umre seyahatindeydim.22 Ağustos Salı günü Mekke’de öğlen namazını Mescid-i Haram’da kıldıktan sonra dinlenmek için kaldığım otele giderek istirahate çekildim. Bu esnada hayal mi, rüya mı yoksa gerçek mi olduğunu tam olarak ayırt edemediğim bir an/hal yaşadım….

Devamını Oku
1 Dakika
0 3507

Beklentilerimiz, pişmanlıklarımız, keşkelerimiz, alışkanlıklarımız, hırsımız, gözyaşımız, kayboluşlarımız, yok oluşlarımız.. Tasavvuf şiirlerini kaleme almaya çalıştığım bu çalışmanın yazılım çalışmalarına devam etmekteyim. Kitap İsmi: Aşikâr (Aşikâr Meşk)Yazar: Yunus YoğurtçuTür: Şiir Gelişmelerinden haberdar olmak için Kitap bloğumuza göz atabilirsiniz.

Devamını Oku
Exit mobile version