Blog

4   Articles
4

Birbirinden güzel fotoğraf anıları, kitap öneri ve özetleri, gezi notları, sanatsal içerikleri bu bölümde biriktirmek ve paylaşmak istiyorum. Web sitemizde ki birçok kategorinin tüm başlıklarını burada bulabilirsiniz.

1 Dakika
0 2067

09-25 Ağustos Tarihleri arasında Umre seyahatindeydim.22 Ağustos Salı günü Mekke’de öğlen namazını Mescid-i Haram’da kıldıktan sonra dinlenmek için kaldığım otele giderek istirahate çekildim. Bu esnada hayal mi, rüya mı yoksa gerçek mi olduğunu tam olarak ayırt edemediğim bir an/hal yaşadım….

Devamını Oku
1 Dakika
0 3507

Beklentilerimiz, pişmanlıklarımız, keşkelerimiz, alışkanlıklarımız, hırsımız, gözyaşımız, kayboluşlarımız, yok oluşlarımız.. Tasavvuf şiirlerini kaleme almaya çalıştığım bu çalışmanın yazılım çalışmalarına devam etmekteyim. Kitap İsmi: Aşikâr (Aşikâr Meşk)Yazar: Yunus YoğurtçuTür: Şiir Gelişmelerinden haberdar olmak için Kitap bloğumuza göz atabilirsiniz.

Devamını Oku
1 Dakika
0 3112

Yunus Fotoğrafçılık 2008 yılında kurulmuştur. Fotoğrafçılığın kendi içinde birçok kırılım mevcuttur. Doğa Fotoğrafçılığı, Seyahat Fotoğrafçılığı, Denizaltı Fotoğrafçılığı, Sokak Fotoğrafçılığı, Ürün Fotoğrafçılığı, Moda Fotoğrafçılığı, Konser Fotoğrafçılığı, Set Fotoğrafçılığı, Makro Fotoğrafçılığı gibi onlarcasını sıralayabilirsiniz. Öncelikli olarak; Fotoğraf gezileri, fotoğraf eğitimleri ve proje…

Devamını Oku
Exit mobile version