Hakkımda

Hoş geldiniz!

Çok kalabalık bir şehirde yaşıyorum. Tarihi dokusu ve dünya üzerindeki konumuyla insanın sınırlarını zorlayan bir şehir. Türkiye’nin her yerinden ve Dünya’nın birçok ülkesinden farklı kültür ve uyrukta insanlar görmek mümkün.

Rüya gibi bir şehir.. Burası İstanbul.. Bu şehirde yaşamak hem zor, hem sıkıcı, hem de çok güzel. Bu baktığınız açıya ve yaşadığınız duygu yoğunluklarına göre değişebilir.

AÖF devam etmekteyim.

2008 yılından beri aktif olarak fotoğraf çekmekteyim. Fırsat buldukça farklı şehirlere seyahat etmekte, farklı kültürleri farklı hayatları ve yaşam alanlarını gezerek fotoğraf arşivimi zenginleştirmeye devam etmekteyim.

Tiyatro, Sergi, Konser başta olmak üzere sanatsal aktiviteleri çok sevdiğimden sıkça vakit ayırmaya çalışıyorum.

Kitap okuma konusunda çok iyi olduğum söylenemez, lakin düzenli bir okuyucu olmak için çabaladığımı ifade etmek isterim. Kitap okumayı ve kitap okuyanları severim.

Uzun yıllar Kick boks sporuyla ilgilendim fakat sakatlık sebebiyle bırakmak zorunda kaldım. Fırsat buldukça yürüyüş yapmaya ve bisiklet binmeye çalışıyorum.

Genel anlamda şiddet, ırkçılık, bağnaz düşünceler, fanatizm, her çeşit ön yargı, tartışmaya kapalı görüşler, kulaktan duyma inançlar ve istemsizce sürükleyen akımları sevmeyen ve bunlarla ilgilenmeyen biriyim. Her türlü üretimden keyif alıyorum ve üreten insanları severim.

Kurumsal çalışma hayatıma 1999 yılında başladım. Perakende (Market) sektöründe hizmet sunan özel bir şirkettin merkezinde çalışma hayatıma devam etmekteyim.

Ziyaretiniz için teşekkür ederim.

 

Bana ulaşmak isterseniz İletişim sayfamdan iletinizi gönderebilirsiniz.

 

9
5
9
Kategori
Yazı
Yorum
Profile

Yunus Yoğurtçu

Çok kalabalık bir şehirde yaşıyorum. Tarihi dokusu ve dünya üzerindeki konumuyla insanın sınırlarını zorlayan bir şehir >>