13 Ocak 2018 Müzik

Yeniden saz aşkı

2009-2010 Yılları arasında ASM- Arif Sağ müzik kursunda başlangıç seviyesinde bağlama eğitimleri almıştım.  Bu sürede bağlama öğrenmenin dışında, çok keyifli zaman geçirip çok güzel arkadaşlıklar edindim. 

Bu vesile ile; Güngör Salman, Dilek Salman, Önder Odak, Sinem Perihan ve Volkan Altın’a 2009-2010 yıllarındaki desteklerinden dolayı çok teşekkür ederim.

2010 Yılında iş yerinde ki pozisyonum değiştikten sonra, işten çıkıp derslere yetişmem neredeyse imkansız hale geldiğinden bir kopukluk yaşadım. Sonrasında 3-4 özel ders  ile pekiştirmeye çalışmak istedim fakat iş daha da ağır basınca tamamen bırakmaz zorunda kaldım.

2017 Yılının yaz aylarında İstanbul – Fatih’te bulunan Fatih Sanat Merkezinin varlığını öğrendim. Ayaküstü bir görüşme de saatler konusunda müttefik kalamamıştık.

Fatih Sanat Merkezi

Fakat bugün 12.01.2018 Cuma günü Fatih Sanat Merkezini tekrar aradığımda ortak bir saate karar kılıp ve derslere başlama kararı aldık.

Bu durumdan dolayı heyecan ve sevincimi tarif edemem. Çok çalışıp bu defa hedefime ve bağlamayı dört dörtlük çalmak için çok çalışacağıma söz veriyorum 🙂

Tabii ki gelişimi ve gelişmeleri paylaşmaya devam edeceğim.

Yorum yazın