25 Ocak 2018 Fotoğrafçılık, Seyahat

Abant Platformu

2009 Yılından beri düzenli olarak düzenlenmekte olan Fotoiz Abant Platformu’na 2013 yılından bu yana düzenli olarak katılma fırsatım oldu. 

5 Mayıs 2017 yılında yaşamını yitiren Türk fotoğrafının en önemli isimlerinden Prof. Dr. Sabit kalfagil ile 15 Ocak 2017 tarihinde ki son görüşmemizde “Sevgili Yunus, geçen hafta rahatsızlığım dolayısıyla hastanede geçirdik. Problem olacaksa şartları zorlayıp geleyim, lakin idare edebilirseniz lütfen beni mazur görünüz” demişti. En son konuşmamızda bu olmuştu 🙁 Mekanı cennet olsun.

Onlarca ilden yüzden fazla kişi bu etkinliğe katılır, burada çok güzel anılar, değerli arkadaşlıklar ve uzun yıllar süren dostluklar kurulurdu.

Fotoğrafın usta isimleri, tecrübe ve birikimlerini Abant Platformunda ki atölyelerde katılımcılara sunarak fotoğrafın gelişmesi için çok güzel eğitimler verdiler.

2018 yılında Abant Platformu düzenlenmeyecek. Kim bilir, belki de bir devrin sonudur. Bize kalan paha biçilemez eğitimler, asla unutulmayacak anılar ve orada tanışıp halen devam eden kıymetli dostluklardır.

Bu etkinliklere katıldığım ve bunca güzel insanla tanıştığım için kendimi çok şanslı hissediyor ve bundan ötürü mutluluk duyuyorum.

Fotoiz abat platformuna her katıldığımda beni etkinlik yöneticisi yaprak kendimi geliştirme fırsatı sağlayan sevgili ustalarım ağabeylerim Serbülent Özkan ve Mustafa Geçer’e sonsuz teşekkürler.

Etiket: Fotoiz Abant Platformu, Petro Clup, Vonresort Abant, Abant Otel,

Yorum yazın

9
10
9
Kategori
Yazı
Yorum
Profile

Yunus Yoğurtçu

Çok kalabalık bir şehirde yaşıyorum. Tarihi dokusu ve dünya üzerindeki konumuyla insanın sınırlarını zorlayan bir şehir >>